מגנטים לאירועים

בואו נבין אחת ולתמיד! האם מגנטים לאירועים זוהי מזכרת חשובה או לא?

צילום מגנטים לאירועים זו אטרקציה נמצאת כבר יותר מ 10 שנים. אך כיום בשנת בשנת 2019 האם היא רלוונטית עדין?

לכל זוג שעומד להתחתן או ילד/ה שחוגג בר או בת מצווה חשוב שתישאר להם מזכרת מהאירוע המרגש של חייהם, כזו שיוכלו להיאחז בה ותמיד תאפשר להם לחזור ולצבור זיכרונות מאותו יום גדול. מסתבר שהיום הזה חשוב גם לחברים ולמשפחה שבאים לשמח באירועים השונים, גם מאוד רצוי שתישאר להם איזושהי מזכרת על המקרר במטבח או בעמדה שלהם במשרד.

 

לכן, השאלה הנשאלת היא – האם מגנטים זה הפתרון האופטימלי והנכון ביותר לאירועים?

קודם כל,בואו נבין איך הרעיון של מגנטים לאירועים בעצם עובד? תדמיינו את זה צלם מגנטים מקצועי מסתובב ברחבה, מצלם ומתעד את כל הרגעים מהיום המאושר שלכם עם האנשים שאתם הכי אוהבים. בסוף האירוע האורחים אוספים ממעמד עץ דקורטיבי מושקע שנמצא ביציאה מרחבת הריקודים את המזכרת היפה מהערב המיוחד שלכם, ובסופו של דבר היא מגיעה למשרד שלהם, דלת המקרר או כניסת לבית. כל הרעיון מתבסס על צילום מהיר וחזרה לרחבת הריקודים. התמונות מגיעות למדפסת, מודפסות במהירות, מגיעות על מעמד העץ ומשם האורחים אוספים את המזכרת שלהם. כמובן שאנו מוודאים מראש שכמות המגנטים המודפסת בפועל היא על פי כמות המצולמים בתמונה.

צלם מגנטים לאירועים 
מגנטולי – צילום מגנטים לאירועים

איזו מהשיטות הקיימות בשוק היא השיטה המומלצת ביותר להדפסת מגנטים ?

אז כיום קיימות 2 שיטות הדפסת המגנטים לאירועים. הראשונה, היא ההדפסה שפתחה את עידן המגנטים, והיא נקראת מדפסת הזרקת דיו. מדפסת פוטו רגילה עובדת על פי העיקרון של זריקת דיו דרך ראשי דיו, ובעצם עובדת כמו מדפסת רגילה. החיסרון של הדפסה זו הוא שהיא עובדת רק עם 3 צבעי יסוד במקביל עם הצבע השחור ועל כן אפשרויות ההדפסה מוגבלות והתמונות לא כ"כ חדות ומתקלפות די מהר .

הסוג השני שהוא המומלץ ביותר למגנטים זה מדפסת בהדפסה תרמית אשר עובדת על סלילים מיוחדים וחום שמעניק לתמונה איכות גבוהה מאוד מבחינת התאמה בין הצילום שצולם בפועל לבין התמונה המודפסת ע"ג מגנט. התמונה יוצאת חדה מאוד והמגנט נשאר לאורך שנים לא מתקלף או דוהה ועמיד יותר מפני חום קור וכו…

כל אחד שמרים אירוע ומחפש צלם מגנטים צריך לדעת כמה עולה צילום מגנטים לאירועים. אז כמה באמת עולה שירות כזה? ויותר מזה, איך תדעו מה זה מחיר גבוה אל מול המחיר הסביר בשוק?

אז יש כמה פרמטרים שקובעים את מחיר המגנטים בחתונה או כל אירוע אחר בפועל. הוא כולל בתוכו- כמות צלמים שמגיעה לאירוע, איכות המצלמה, איכות המדפסת,מחשב והאם יש ציוד לגיבוי. על כן, טווח המחירים למגנטים נע בין 700-1800 שקלים. הוא תלוי בכל הפרמטרים שצוינו במאמר הזה.

אז לכן כשאתם בוחרים כן לסגור צלם מגנטים לאירוע שלכם, עברו איתו על כל הנקודות החשובות לאירוע שלכם כדי לוודא שאין משהו שמתפספס כמו בחירת סוג הדפסה, כמות מגנטים לכל צילום שמודפס, שעות עבודה ועוד…

להצעת מחיר לצילום מגנטים – צרו איתנו קשר !