אלו הם ההיתרונות בעמדת צילום לאירועים.

לא משנה מה האירוע שאתם חוגגים, עמדת צילום לאירועים יכולה להקפיץ אותו כמה רמות למעלה. בין אם אתם מתכננים חתונה, מציינים יום נישואין עגול, מבצעים ברית או סתם רוצים להפיק מסיבה שלא תישכח לעולם, תוספת של עמדת צילום לאירוע יכולה לבצע את העבודה עבורכם. אם אתם עדיין לא לגמרי משוכנעים ולא לגמרי מבינים על כמה כל הבלגאן, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא. סיכמנו עבורכם את היתרונות הבולטים שיש לכל עמדת צילום בכל אירוע.

1-מזכרת שתישאר עם האורחים לעד.

מי לא אוהב מגנטים ותמונות מאירועים? אלו הנצחות קטנות של אירועים חשובים בחיינו שתמיד יזכירו לנו את הערב ההוא שבו שמחנו עם האנשים הקרובים אלינו. כשאתם מציבים עמדת צילום באירוע שלכם אתם מאפשרים לאורחים שלכם לתעד את הרגעים המאושרים שלהם אתכם, ובכך לשמור את המקום שלכם בלב שלהם.

2- הדפסה שמביאה תוצר מידיי.

אחד הדברים שמונעים מאנשים להשכיר עמדת צילום לאירוע שלהם הוא משך הזמן של הנפקת התמונות או המגנטים. פעמים רבות לוקח זמן לפתח ולהוציא את התמונות, כך שלא מעט אנשים לא מצליחים להשיג את המזכרות שלהם עד שהאירוע נגמר. העמדות שלנו מאפשרות להדפיס מגנטים ותמונות תוך שניות מספר על מנת שאף אחד לא יצטרך להשאיר את הזיכרונות שלו מאחור.

3- אפשרות לצילום סלפי.

לא כולם מודעים לכך, אבל היום צילום באירועים הוא ממש לא רק תמונות הסטילס שלמדנו להכיר. עמדות הצילום שלנו מאפשרת לכם לבצע צילום עצמי, סלפי, בכל רגע שתרצו באירוע! תוכלו להצטלם בכל זמן שתרצו, באיזה פוזות שתרצו וליצור לעצמכם תיעוד לרגעים שהכי חשובים לכם. ההגעה לעמדה עליכם, הצילום ואספקת אביזרים מגניבים ומיוחדים עלינו 

4-  שיתוף מיידי גם עם מי שלא נוכח באירוע.

אחד הדברים המבאסים במגנטים ובתמונות ממשיות הוא הזמן שצריך לעבור עד שניתן לשתף אותם ברשתות החברתיות, אם בכלל. מרבית עמדות הצילום באירועים לא מספקות תמונה דיגיטלית שאותה תוכלו לשתף באפליקציות השונות. אנחנו מציעים עמדת צילום לאירועים שמפיקה תצלום דיגיטלי בנוסף לצילום הממשי. לאחר מכן, תוכלו לסרוק את קוד ה-QR שיופיע בתחתית התמונה ופשוט לשתף את התמונה עם מי שתרצו! המאה ה-21 הגיעה גם לעמדות הצילום.

אנחנו מקווים שהצלחנו להסביר לכם את היתרונות שיש לעמדות צילום שונות באירועים השמחים בחייכם. אם עשינו לכם חשק לעמדה כזו גם באירוע הבא שלכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך הטלפון שלנו: 0528112724

מעוניינים בעמדת צילום באירוע שלכם?

התקשרו עכשיו