דילים חדשים לאירועים:

דילים לאירועים

תיהיו חברים ותעקבו ברשתות חברתיות:

פוסטים אחרונים:

כאשר מדברים על השכרת ציוד לאירועים, באופן טבעי, השאלה הבאה נוגעת לספקית הציוד, אותה חברה מקצועית שממנה אתם שוכרים את ציוד התאורה, ציוד ההגברה, או כל סוג ציוד אחר שיהפוך את האירוע שלכם למושלם. מאחר וההגדרה "ציוד לאירועים" כוללת תחומים רבים, לכל אחד מהתחומים יש סימנים מקצועיים משלו, אבל, אם נתמקד דווקא בבחירת החברה המספקת את הציוד ולא במהות הציוד, ישנן מספר דרכים לוודא כי החברה שמולה את עומדים היא חברה רצינית, ולא תאכזב אתכם ברגע האמת.

מה צריך לבדוק לפני שמתקשרים עם חברת השכרת ציוד לאירועים?
האם לחברת השכרת ציוד לאירועים ישנו ניסיון באירועים מהסוג אותו אתם עורכים? צרכי הציוד של חתונה שונים לגמרי מצרכי הציוד של בת מצווה, שלא לדבר על כך שהם שונים מצרכי הציוד של מסיבת רווקות. לכן, חייבים לוודא ולברר את הרקורד שיש לחברה בתחום האירוע הספציפי שלכם.
האם לחברה מוניטין טוב בתחום? כל חברת השכרת ציוד לאירועים יוצרת לעצמה מוניטין, שמתבסס על שביעות רצון של לקוחותיה. את המוניטין תוכלו לברר ברשתות החברתיות, לשאול בין חברים ומכרים וכד'.
האם החברה משדרת שירותיות? בחברה שאיננה משתפת פעולה לאורך תהליך ההתייעצות והבחירה, סביר להניח שרואים בכם רק כרטיס אשראי מהלך, ולא לקוח שיש להפוך אותו למרוצה. היזהרו מחברות כאלה, מאחר וגם אם המחירים שהן גובות עשויים להיות זולים יותר משל מתחרותיהן, אתם עלולים לגלות את עצמכם לבד במערכה מול ציוד הגברה שאינכם יודעים להפעילו, או ציוד תאורה כושל.
האם הציוד נקי, מתוחזק ותקין? ציוד מושכר איננו חייב להיות חדש (וברוב המקרים, הגיוני שאיננו כזה), מה שאיננו אומר דבר וחצי דבר על תקינותו ושלמותו. ציוד שבור, לא תקין, מלכלך ולא מתוחזק, מעיד על חברה שאיננה מקפידה לתחזק את הציוד שלה, מקור הכנסתה, באופן שוטף וקבוע – כלומר, חברה לא רצינית! (וזה, מבלי להתייחס לאפשרות שציוד לא תקין עלול שלא לתפקד באירוע עצמו).
• האם אנשי החברה מפגינים התמצאות בחומר? ברור שבמצב כזה, כאשר אתם אינכם בעלי מקצוע בתחום ארגון אירועים, אתם זקוקים לעזרה מקצועית ככל האפשר, אבל, חלק מהחברות הנמצאות כיום בשוק השכרת ציוד לאירועים מופעלות על ידי אנשים שאולי הידע התיאורטי שלהם הוא גדול, אבל הם לא היו מעודם בשטח, ולכן, אין להם יכולת ממשית לסייע לכם בהתאמת הציוד לנתונים ולדרישות האירוע שלכם.

לסיכום
בחירת חברת השכרת ציוד לאירועים הינה חלק רציני ומהותי בהצלחת האירוע שלכם, ולכן, בחינתה צריכה להיעשות בכובד ראש. אל תחששו לעבור מספר חברות עד שתגיעו אל זו, אשר איתה תחושו בטוחים לגמרי. מדובר באירוע החשוב לכם, ואין לכם סיבה להתפשר על פחות מחברה מקצועית ומנוסה.

התקשרו עכשיו

רוצים גם את עמדות צילום הסלפי שלנו באירוע שלכם?

השאירו פרטים ותקבלו 200 ש'ח הנחה!