מגנטים ליום הולדת זה נחמד! אבל עמדת סלפי ליום הולדת היא האטרקציה שתשדרג לכם את האירוע וכל אורח יקבל מזכרת מהנה מיום ההולדת שלכם

מגנטולי - מגנטים לימי הולדת

לא יודע אם אחרים שמו לב אבל אנחנו בהחלט הבנו שהגענו למאה ה21 ועוד רגע אנחנו גם בעשור השלישי של המאה. למה זה חשוב? עוד מעט תגלו.

בעוד שעד עכשיו צלם מגנטים ליום הולדת וחתונות היה הפתרון היחידי למזכרת מעולה מהאירוע עבורנו ועבור האורחים, אך בואו תשמעו על פתרון נוסף, ממש מגניב שהאורחים שלכם ואתם תעופו עליו וסביר להניח שלא תורידו ממנו את הידיים במשך כל הערב- עמדת צילום לאירועים.

מראת הסלפי היא בעצם מראה ענקית שאתם יכולים להצטלם מולה עם האנשים שאתם הכי אוהבים ולהדפיס באותו הרגע את המגנטים עם התמונות הכי יפות שאפשר וללא הגבלת כמות ..פשוט לחצו על המסך והמגנט יוצא אוטומטי.

 

מראת סלפי לאירועים

 

איך זה עובדת מראת הסלפי באירוע?

מגיעים למסך, בוחרים את הפוזיציה הטובה ביותר ולוחצים על כפתור הצילום שבמסך, מצטלמים ואם ממש אוהבים את התמונה מדפיסים אותה. לא אהבתם? אל תדפיסו והצטלמו מחדש!

כך שאם עד עכשיו חיכיתם שצלם המגנטים יבוא אליכם, או לברי התעוזה, הלכתם וחיפשתם אותו בכל האירוע ודרשתם שיצלם אתכם, לאחר מכן, למרות שכבר רציתם להגיע כבר הביתה חיכיתם בקוצר רוח שהוא יוציא את המגנטים המוכנים רק כדי לגלות שאתם לא שם ויותר גרוע מזה אתם הרי חייבים כבר ללכת ולא ליכולים לחכות לנגלה הבאה של תמונות. טוב אז עכשיו המצב השתנה ועם מראת הסלפי שלנו האורחים שלכם יכולים בזמנם ללכת לעמדת צילום ולהצטלם בה עד שהם מרוצים מהתמונה ולקבל תמונה באותו הרגע!

 

אז מה עדיף צילום מגנטים ליום הולדת או מראת סלפי ?

זה נכון שאין תחליף לצלם מגנטים  מקצועי אשר יסתובב ביום הולדת  ויצלם תמונות של כולם (גם של הפחות טכנולוגיים) אבל באירוע כמו יום הולדת, אטרקציה כמו מראת הסלפי תקבלו גם מגנטים ליום הולדת איכותיים וגם האורחים ייהנו מאטרקציה מאוד מגניבה שכולם יזכרו וגם ייהנו יותר !

 

לסיכום:

כמו שאמרנו למעלה, המאה ה-21 כבר כאן והעשור השלישי שלה כבר ממש בדלת ואנחנו לא מתכוונים לנוח על זרי הדפנה, לכן במיוחד בשבילכם הבאנו את האטרקציה הזו שמתאימה לצילום מגנטים ליום ההולדת, צילום מגנטים לבת המצווה…. לרגעים הכי זכורים שיש באירוע.

 

התקשרו כבר עכשיו וקבלו את המחיר הטוב ביותר למגנטים ליום ההולדת !

התקשרו עכשיו