מגנטים הם לא רק לחתונה או לבת מצווה. ריכזנו עבורכם מספר דברים מגניבים שאפשר לעשות עם מגנטים – כן….חוץ ממגנטים לאירועים שכולם מכירים!

 

1- למגנט את האוכל שלכם או יותר נכון של של ילדכם ניסתם כבר? כולם יודעים שמגנט נמשך לברזל. אך מה לגבי מאכלים שעשירים בברזל? בסרטון הזה רואים את הילד ממגנט  קורנפלקס שיש בו הרבה ברזל (מרכיב כמובן) 

2- מגדל עשוי ממגנטים – סבלנות יש לכם ? כי במשחק הזה צריך הרבה סבלנות. ישנם היום משחקי מגנט להרכבה עצמית שמוכרים היום לילדים, אבל בכדי להרכיב מגדל המגנטים הזה צריך כבר להיות בדרגת “מתקדמים”  בסרטון הזה מראים איך בונים אץ מגדל אייפל” רק ממגנטים  

 

3- 9 גאג’טים מטורפים שאנשים המציאו העובדים על כוח המשיכה בעזרת מגנט, אם היינו אומרים לכם שמגנט יכול להרים לבנה ענקית הייתם מאמינים? אז בהחלט  כדאי לכם להישאר לסוף הסרטון הזה . 

 

4- שולחן מגנטי מטורף שמצייר על חול בעזרת מגנט שזז מבפנים, נשמע כמו הזייה אבל לא תאמינו שהשולחן הזה נמכר בסכום של 795 דולר …כן שמעתם נכון אז למי שיש סכום כזה ורוצה לקנות שולחן סלון ממגנט שיראה את הסרטון הזה .

https://www.youtube.com/watch?time_continue=57&v=Ztax9lCE-Mk

 

5- מגנטפלצת – טוב הסרטון הבא הוא לא לבעלי לב חלש. אתם בטח שמעתם מה זה בצק סליים שכל הילדים מכינים ומשחקים איתו..אז בסרטון הזה לקחו את זה צעד אחד קדימה ודחפו כמה מגנטים קטנים לתוך הבצק סליים ומה שנוצר פשוט מפלצתי..הסליים קם לתחייה וזז אמאלהההה…

מאמר זה נכתב בהשראת הכתבה בקישור : https://www.inn.co.il/News/News.aspx/408050

 

אז אחרי כל הסרטונים האלו אתם בטח משוכנעים שאפשר לעשות מלא דברים מגניבים בעזרת מגנטים. אתם בכל זאת מעוניינים במגנטים לאירועים איכותיים ?

אז צרו איתנו קשר ותקבלו 15% הנחה על מגנטים לאירועים  

 

התקשרו עכשיו