דילים חדשים לאירועים:

דילים לאירועים

תיהיו חברים ותעקבו ברשתות חברתיות:

פוסטים אחרונים:

מגנטים לאירועים מחירים מה מחיר באמת? אז ככה!

זה נורא תלוי בכמות האורחים ובמיקום האירוע, כידוע כיום יש המון חברות לצילום מגנטים לאירועים בארץ מהסיבה שכל אחת ואחד בלי שום ידע וניסיון בצילום או בעיצוב גראפי יכולים לפתוח חברת צילום מגנטים לאירועים בגלל זה המחירים למגנטים לאירועים משתנים בדרך כלל מחברה לחברה, כאשר אתם  מתקשרים ומבררים מחירים לאירוע שלכם אתם לא יודעים מי החברה שעומדת מאחורי הטלפון , לכן נורא חשוב לראות ולבקש דוגמאות של צילום המגנטים שצולמו לאחרונה! ובכלל לשאול יותר פרטים מעבר למה "מה המחיר לצילום מגנטים"? כי אתם לא תירצו שהמגנטים מהאירוע שלכם יידהו או יתקלפו אחרי כמה חודשים ספורים בלבד !

במגנטים לאירועים המחירים משתנים לפי סוג האירוע וכמות מוזמנים

לכן נורא חשוב לשים לב לפרטים אלו עוד לפני המחיר למגנטים באירוע , לדוגמא ניקח את מחיר מגנטים לאירועים בחתונה! אתם מתחתנים בעוד כחודשיים יש לכם כ 450-500 מוזמנים , אתם מחפשים בגוגל את המילה " מגנטים לאירועים" או "צילום מגנטים" והופ ואתם מתחילים לברר מחירים בטלפון לפי חברות שמופיעות בגוגל .

נגיד ודיברנו על כמות מוזמנים של 450-500 איש ומישהו מציע לכם מחיר של 800-900 שח בלבד … אז זהו שפה תתחילו לחשוב לעומק . הרבה חברות אומנם ייתנו לכם מחיר יחסית נמוך אפילו מאוד מהסיבות שהם חוסכות בעלויות שזה אומר : לבוא בן אדם אחד שגם יצלם וגם ייפתח את המגנטים באירוע שלכם , זה אומר שכמות המגנטים תיהיה פחותה מאוד כי בן אחד לא יכול לעשות עבודה של שני אנשים, במיוחד בכמות גדולה של אנשים כמו שיש בחתונות. זה גם אומר שהאיכות והחומרים שהם משתמשים לא איכותיים ויכול להיות גם שהצילום עצמו יהיה לא מקצועי ….

לא כדאי להתפשר על איכות המגנטים באירוע שלכם

אז בגלל שאכפת לנו ..גם לכם צריך להיות אכפת ! מי שחוגג אירוע חשוב של פעם בחיים יקבל את המגנט הכי איכותי ואת השירות הכי טוב שבאמת מגיע לו.

לכן אנחנו לא חוסכים בעלויות ובחומרים , כי אחרי הכל המזכרת שנשארת לכל האורחים בסוף האירוע זה המגנט מהאירוע . המחיר למגנטים לאירועים נע בדרך כלל בסדר גודל- נגיד על כמות מזומנים של 400-500 איש המחיר הוא בין 1250-1500  ל- 300-400 איש המחיר בד"כ בין 1000-1250 ומטה ולכמות של 150 איש זה יכול להגיע גם ל 800 תלוי במיקום האירוע ובכמות מוזמנים. הדוגמאות מתייחסות למחיר מגנטים לאירועים בשנת 2016-17  . המחיר למגנטים פולארויד לאירועים  הוא שונה. 

חשוב לציין – המחיר למגנטים לאירועים יכולים להיות בגדלים שונים של 10X10 או 10X15 וזה מחיר שונה ויכול להיות יותר יקר ..

 

מגנטים לאירועים מחירים

מגנטים לאירועים מחירים

התקשרו עכשיו

רוצים גם את עמדות צילום הסלפי שלנו באירוע שלכם?

השאירו פרטים ותקבלו 200 ש'ח הנחה!