חוגגים אירוע קטן? מגנטים לאירועים קטנים עד 120 אנשים

חוגגים יום הולדת לאבא או לסבא במסעדה ? או שסתם עושים חגיגה דיי גדולה? חשוב לזכור משהו קריטי בכדי שהחגיגה תהיה באמת מושלמת !

בעזרת מגנטים לאירועים קטנים אפשר שגם החגיגות הקטנות אבל הגדולות שלנו ייזכרו לעוד הרבה זמן ואנחנו נהנה מהזיכרונות המתוקים.

אנחנו במגנטולי חושבים עליכם כל הזמן. בעבר המגנטים שלנו סופקו אך ורק לאירועים גדולים כמו חתונות או בת / בר מצוות. לאחר מספר אירועים אנשים כל כך נהנו מהתמונות ונהנו שהאורחים שלהם נשאו את הזיכרונות מהחגיגה הביתה שהם רצו מאיתנו מגנטים גם לאירועים קטנים ואינטימיים (עד 120 אנשים). 

בהתחלה זה היה נראה לנו קצת מוזר, כי זה משהו מיוחד שדורש הרבה ניסיון וסבלנות, בכדי לצלם אירוע קטן שהכל קורה בו די מהר האורחים באים, אוכלים והולכים. 

אבל אחרי שעשינו כמה ניסיונות הבנו שעם הצלחה לא מתווכחים וצלחנו בשירות נוסף במגנטולי – "מגנטים לאירועים קטנים!" 

במגנטים לאירוע קטן ישנם הרבה יתרונות כמו למשל? בנוסף לצלם מגנטים אפשר להזמין אטרקצייה כלשהי שתשדרג לכם את האירוע כמו: שולחנות משחק לילדים, איפור פול-מון, עמדת צילום סלפי ועוד…והכי חשוב שזה יצא לכם מאוד משתלם ולא יהיה לכם צורך להתקשר לעוד ספקים בתחום ולהוסיף עוד הרבה כסף בשביל זה אתם שואלים למה??

כי לאירועים קטנים (עד 120 מוזמנים) …לנו במגנטולי ישנם דילים לאירועים שמאוד משתלמים.

לכן עכשיו, גם אם אתם עושים אירוע לא גדול, אתם יכולים ליצור איתנו קשר ואנחנו ניתן לכם את השירות הטוב ביותר בכדי שאת האירוע שלכם אף אחד לא ישכח. כי מי אמר שזכרונות טובים אפשר לשים על המקרר רק אם הם נוצרו בחתונה או בבר מצווה?

 

מגנטים לאירועים קטנים-גלריית תמונות

 
מגנטים לימי הולדת במרכז
מגנטים ליום הולדת
מסך לבן לאירועים
צלם מגנטים לימי הולדת
צלם מגנטים לאירועים
מגנטים לבר מצווה

חוגגים אירוע קטן ?צרו איתנו ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לאירוע שלכם!

התקשרו עכשיו