מגנטולי-מגנטים לבת מצווה & אטרקציות לבת מצווה.

חגי היהודים שונים מחיי שאר הדתות מכל מיני צדדים. יש לנו אוכל שונה ומנהגים שונים.

החגים שלנו הם רבים והשמות שלנו הם מאוד מיוחדים. שלא לדבר על שמות המשפחה המוכרים שלנו. חלק מהייחוד שלנו נובע מהטקס הבת מצווה/בר מצווה שחוגג את בגרותנו. לנשים הוא נחגג בגיל 12 ולגברים בגיל 13. טקס מרגש שרוב מכריע מאיתנו חוגג בשמחה גדולה. בר המצווה או בת המצווה הם דברים שבאמת קורים פעם בחיים – שלא כמו ימי הולדת מסיבות או חגים וכו' שיכולים לקרות מספר פעמים. לכן אם זו חגיגה כל כך מיוחדת שלא תחזור על עצמה. חשוב מאוד לזכור אותה להרבה שנים !

אנו במגנטולי חשבנו על העובדה הקטנה הזו והשקנו את השירות של מגנטים לבת מצווה/מגנטים לבר מצווה. עם מזכרת זו החגיגה אף פעם לא תיגמר ואתם שאר המשפחה והחברים לכיתה תוכלו ליהנות מהזיכרונות ומהתמונות באירוע שלכן לאורך המון שנים…

היתרונות שלנו על פני  חברות מגנטים אחרות?

-אנו במגנטולי עושים צילום מגנטים לבת מצווה הכי איכותיים שיש ע"י צלם מנוסה ומקצועי. ובנוסף ע"י שימוש במדפסת תרמית יוקרתית כך שניתן לשים את המגנטים על המקרר בבית או על לוח השעם בחדרכם ותמונות המגנט הישארו לכם להמון שנים.

 -אנו מדפיסים לאורחים מספר עותקים למגנט כפי שצולמו- זאת אומרת שאם היצלתמו 5 ילדים ביחד מחובקים, נדפיס להם את המגנט 5 פעמים.

– אנו נשמור את כל המגנטים של הילד/ה שחוגג בר/בת מצווה בצד, ונביא להם את כל המגנטים שלהם + מס' הגדלות בסוף האירוע באריזה מעוצבת. 

-אנו נשלח לכם את כל התמונות כמה ימים אחרי האירוע (אחרי שערכנו את התמונות) ישירות למייל !!

מה שבטוח זה שעם תמונות באיכות גבוהה+ מגנטים איכותיים ושמכילות הרבה רגעים שמחים אי אפשר להפסיד.

צרו קשר עוד היום ונספק לכם את השירות הטוב ביותר שרק יכולתם לחלום עליו לאירוע שמח מלא רגעים מרגשים! בנוסף באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון אטרקציות לאירועים ייחודים

הידעתם –ניתן למצוא אצלנו באתר עמדת צילום לאירועים מטורפת ראשונה מסוגה בארץ וגם מבחר של דילים לאירועים שווים במיוחד אז תנסו אותנו!

 

מגנטים לבת מצווה-גלריית תמונות

מגנטים לבת מצווש
מגנטים לבת מצווה במרכז
מגנטים לבר מצווה
מגנטים לבת מצווה

להצעת מחיר צרו איתנו קשר!

התקשרו עכשיו