חתונה היא ערב בלתי נשכח לחתן ולכלה, אבל מה עם מזכרת לאורחים?

היום הגדול הגיע את הולכת לזכור כל רגע, כל חברה ומה היא לבשה, את אמא שבכתה והרב שסיפר בדיחה שהצחיקה את הסבים והסבתות. אתה תזכור את השמלה הלבנה שלה, החברים שהרימו אותך על הכתפיים והשיר המביך שהמשפחה החליטה לשיר לרגל האירוע. אבל מה עם האורחים? גם להם מגיע לזכור את החתונה שלכם, או לפחות רגעים ממנה, לא?
אז לפני שמשתגעים ומשקיעים בחיפושים של אטרקציות להגברת הזיכרון של האורחים שלכם,

יש פיתרון ממש פשוט! -והוא מגנטים לחתונה.

אנו במגנטולי מזמינים אתכם לתפוס רגעים קטנים של הערב החשוב ביותר בחייכם.הרגעים האלו מונצחים עם מגנטים לחתונה והופכים את חווית הערב מחלקי זיכרון קטנים ומעורפלים לתמונה שלמה שאומרת באופן חד משמעי שזה היה ערב בלתי נשכח והיום המאושר גם עבור החתן והכלה וגם עבור האורחים שבאו ושמחו איתכם. מגנטים לחתונה הופכים ערב שזכור בערפול חושים לזיכרונות קטנים שמשלימים את התמונה של הערב המיוחד שלכם. והם יעלו חיוכים על הפנים של החברים שלכם גם בעתיד, הרבה אחרי החתונה שלכם. 

לגבי סגנון ועיצוב המגנטים?

אולי יעניין אתכם סגנון של מגנטים פולארויד לחתונה ? אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל מזכרת מרגשת של מגנטים מהחתונה שלכם באיכות הטובה ביותר שיש כיום -כי כמו שאתם לא מתפשרים על צלם סטילס מקצועי באירוע שלכם, אל תתפשרו על צילום מגנטים מאירוע שהוא פעם בחיים.

כדאי לדעת : חוץ ממגנטים לאירועים ניתן למצוא אצלנו באתר גם עמדת צילום לאירועים חדשנית ראשונה מסוגה בארץ !

מגנטים לאירועים
מגנטים לחתונה
מגנטים לאירועים
מגנטים לאירועים מזכרת חשובה או לא?
עמדת צילום לחתונות

להצעת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר !

התקשרו עכשיו