חוגגים יום הולדת?

סגרו איתנו ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית - רק עד סוף החודש

חוגגים יום הולדת ? מגנטים לימי הולדת ועוד אטרקציות מקוריות ליום הולדת שלכם.

איזה כיף זה יום הולדת, לא משנה באיזה גיל זה פשוט חגיגה ולחגוג זה כיף. אחד הדברים החשובים ביותר בחגיגות זה זיכרונות. מי לא מכיר את העונג שבפתיחת אלבום תמונות ומעבר על התמונות והעלאת הזיכרונות מהעבר. אין ספק שמדובר בתענוג גדול. יום הולדת (לא משנה באיזה גיל ) בהחלט זה משהו אישי שלנו ולפעמים אנו לא בא לנו משהו גדול או חוגגים אינטימי רק אם משפחה וחברים. לפעמים אנו עושים מסיבה גדולה שתינצר לכולם בתודעה

לכן אנו במגנטולי חשבנו עליכם והוצאנו את השירות של מגנטים לימי הולדת!

לא משנה אם מדובר ביום הולדת לילד צעיר, בר מצווה או בת מצווה, או יום הולדת 50+. או אפילו 80+. עם השירות שלנו אנחנו מבטיחים שגם בעוד הרבה שנים האורחים שלכם ואתם תיזכרו ברגעים הטובים שבהם חגגתם ושמחתם לבעל/ת השמחה.

חלק מהאנשים חושבים שמגנטים לאירועים הם דבר השמור אך ורק לחתונות או לאירועי חברה – זה ממש לא נכון! למעשה מגנטים לימי הולדת זוהי הדרך שלכם להשאיר חותם בקרקע ולהשאיר לכם ולאורחים מזכרת מהאירוע לעוד הרבה זמן במיוחד כמו ימי הולדת 50 ומעלה, מי אמר שצריך מזכרת של מגנטים לחתונה?

 חשוב לצלם אתכם “החוגגים” ברגעים ספונטנים באירוע ולהדפיס את הרגעים האלו על גבי מגנט.

בנוסף באתר שלנו תמצאו מגוון סוגי אטרקציות לאירועים שיעזרו לכם להגשים את החלומות ולייצר מזכרת יפה במסלול הזמן שנקרא  יום הולדת שלעולם לא תרצו לשכוח.

כדאי לדעת – חוץ ממגנטים לאירועים ניתן למצוא אצלנו באתר גם עמדת צילום לאירועים דיגיטלית ראשונה מסוגה בארץ !

 

מגנטים לימי הולדת-גלריית תמונות

חוגגים יום הולדת?

סגרו איתנו ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית - רק עד סוף החודש

התקשרו עכשיו