!מגנטים לבת מצווה/בר מצווה איכותיים עם מסגרות למגנטים בהתאמה אישית

מגנטים לבת מצווה/מגנטים לבר מצווה כיום הם חלק בלתי נפרד מאירועי העצמו.  הילדים שלנו מתכוננים ומדברים על האירוע הבלתי נשכח שלהם אם חבריהם בכיתה ומצפים לזה בקוצר רוח, פעם בזמנים שונים מהיום, בר מצווה ובת מצווה היו נגמרים בזה שעולים לתורה עם כל החברים והמשפחה זורקים סוכריות בבית כנסת  אם קצת מתנות ובזה זה נגמר ! אבל כיום? זה לא בא בחשבון!

הילדים רוצים לחגוג בת מצווה/בר מצווה מינימום בסדר גודל של חתונה ורצוי שזה יהיה  במקום מגניב עם מלא 

אורות צבעוניים ,משחקים שווים, די גי’ מטורף ששם מוזיקה עדכנית , מכונת עשן מגנטים לבת מצווה מפעילים ועוד הרבה דברים העיקר שזה מקורי ומרהיב … ולמה לא?

אם יש לכם את האפשרות לעשות לילדכם אירוע מגניב ומושקע לכיתה ולחברים ובמחיר סטנדרטי , לנו במגנטולי ישנם  דילים לאירועים וגם אטרקציות מיוחדות לאירועים שווים שמוזילים לכם עלויות כל שזה אפשרי ויותר מיזה אפילו רצוי..ויחסוך לכם גם כסף ובעיקר כאב ראש!

מגנטים לבת מצווה ומגנטים לבר מצווה כיום !

כיום אירועי בת מצווה/בר מצווה  פתאום מקבלים תפנית בעלילה. בדור של היום כל הילדים ידברו ויעלו תמונות של הבת מצווה/בר מצווה לפייסבוק ולאינטוס וכולם רוצים כמה שיותר מגנטים באירוע..ולכן אנו לא חוסכים .

חשוב לדעת במגנטולי מפיקים מגנטים בהדפסה תרמית יוקרתית וללא הגבלת כמות יש אפשרות לבחור מלא מסגרות למגנטים לבת מצווה מקוריים שאנו עיצבנו אישית 

אנו מצלמים את כל החברות והחברים של ילדי בת המצווה/בר מצווה ונוציא מגנט לכל החברים בלי יוצא מן הכלל גם לחברים שמתביישים להצטלם  החברה של הילדה והסבתא שרוצה מגנט של הנכדה ? גם היא תקבל מגנט !  אנו דואגים שכולם יקבלו מגנטים.

באמת שאם השנים צברנו המון ידע וניסיון הפקנו המון מגנטים לבת מצווה/ מגנטים לבר מצווה וראינו המון סוגים של מסיבות ואירועים במקומות שונים בכל חלקי הארץ, לא היה אירוע אחד שלא כולם היו מרוצים בו והמליצו עלינו. אנו מפיקים מגנטים עם ציוד הכי טוב שיש יש לנו מדפסת תרמית , מצלמה מקצועית ומגנטים הכי איכותיים שיש כי אירוע בת מצווה/בר מצווה יש רק פעם בחיים .ומגנטים זוהי מזכרת שנשארת לתווך הארוך לא כדאי שהמגנט יתקלף או ידהה תוך כמה חודשים מיום האירוע !

 

    !צרו איתנו כבר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר

התקשרו עכשיו