דף הבית » מגנטים לאירועים » מגנטים לבת מצווה

מגנטים לבת מצווה הפתרון המושלם למזכרת קטנה ואיכותית!

חגי היהודים שונים מחיי שאר הדתות מכל מיני צדדים. יש לנו אוכל שונה ומנהגים שונים.

החגים שלנו הם רבים והשמות שלנו הם מאוד מיוחדים. שלא לדבר על שמות המשפחה המוכרים שלנו. חלק מהייחוד שלנו נובע מהטקס הבת מצווה/בר מצווה שחוגג את בגרותנו. לנשים הוא נחגג בגיל 12 ולגברים בגיל 13. טקס מרגש שרוב מכריע מאיתנו חוגג בשמחה גדולה. בר המצווה או בת המצווה הם דברים שבאמת קורים פעם בחיים – שלא כמו ימי הולדת מסיבות או חגים וכו’ שיכולים לקרות מספר פעמים. לכן אם זו חגיגה כל כך מיוחדת שלא תחזור על עצמה. חשוב מאוד לזכור אותה להרבה שנים !

אנו במגנטולי חשבנו על העובדה הקטנה הזו והשקנו את השירות של מגנטים לבת מצווה/מגנטים לבר מצווה. עם מזכרת זו החגיגה אף פעם לא תיגמר ואתם שאר המשפחה והחברים לכיתה תוכלו ליהנות מהזיכרונות ומהתמונות באירוע שלכן לאורך המון שנים…

היתרונות צילום המגנטים לאירועי בת מצווה/בר מצווה?

1- אנו במגנטולי מפיקים מגנטים לבת מצווה הכי איכותיים שיש , אנו תמיד עובדים עם צלמים מנוסים ומקצועיים. בנוסף הדפסת המגנטים שלנו הם ע”י מדפסת תרמית מיוחדת ששומרת על עמידות ואיכות המגנטים לאורך זמן כך שניתן להדביק את המגנטים על המקרר בבית או על הדלת והמגנטים הישארו אתכם להמון שנים (באחריות שלנו).

2- אנו מדפיסים לאורחים מספר עותקים למגנט כפי שצולמו – זאת אומרת שאם הצטלמו 5 ילדים ביחד מחובקים אז נדפיס להם את המגנט 5 פעמים ולא פעמיים .

3- אנו נשמור את כל המגנטים של הילד/ה שחוגגים בר/בת מצווה בצד ונביא להם את כל המגנטים שלהם + מס’ הגדלות בסוף האירוע באריזה מעוצבת. 

4- אנו נשלח לכם את כל התמונות כמה ימים אחרי האירוע (אחרי שערכנו את התמונות) ישירות למייל !!

בקיצור לעניין אירועי בת מצווה ובר מצווה יש רק פעם בחיים ולכן לא כדאי להתפשר על איכות הצילום ואיכות המגנטים – בחרו בנו ואנו מבטיחים לכם את איכות המגנטים הטובה ביותר !!

יצרנו בשבילכם דילים שיחסכו זמן כסף ולא מעט כאב ראש.... דילים לבת מצווה

מתכננים אירוע בת מצווה ? שריינו תאריך כבר עכשיו!

 חוגגת בת/בר מצווה? בוא נבין יחד איזו אטרקרציה הכי תתאים לאירוע. 

Categories:

 !מגנטים לבת מצווה/בר מצווה איכותיים עם מסגרות למגנטים בהתאמה אישית

מגנטים לבת מצווה/מגנטים לבר מצווה כיום הם חלק בלתי נפרד מאירועי העצמו.  הילדים שלנו מתכוננים ומדברים על האירוע הבלתי נשכח שלהם אם חבריהם בכיתה ומצפים לזה בקוצר רוח, פעם בזמנים שונים מהיום, בר מצווה ובת מצווה היו נגמרים בזה שעולים לתורה עם כל החברים והמשפחה זורקים סוכריות בבית כנסת  אם קצת מתנות ובזה זה נגמר ! אבל כיום? זה לא בא בחשבון!

הילדים רוצים לחגוג בת מצווה/בר מצווה מינימום בסדר גודל של חתונה ורצוי שזה יהיה  במקום מגניב עם מלא 

אורות צבעוניים ,משחקים שווים, די גי’ מטורף ששם מוזיקה עדכנית , מכונת עשן מגנטים לבת מצווה מפעילים ועוד הרבה דברים העיקר שזה מקורי ומרהיב … ולמה לא?

אם יש לכם את האפשרות לעשות לילדכם אירוע מגניב ומושקע לכיתה ולחברים ובמחיר סטנדרטי , לנו במגנטולי ישנם  דילים לאירועים וגם אטרקציות מיוחדות לאירועים שווים שמוזילים לכם עלויות כל שזה אפשרי ויותר מיזה אפילו רצוי..ויחסוך לכם גם כסף ובעיקר כאב ראש!

מגנטים לבת מצווה ומגנטים לבר מצווה כיום !

כיום אירועי בת מצווה/בר מצווה  פתאום מקבלים תפנית בעלילה. בדור של היום כל הילדים ידברו ויעלו תמונות של הבת מצווה/בר מצווה לפייסבוק ולאינטוס וכולם רוצים כמה שיותר מגנטים באירוע..ולכן אנו לא חוסכים .

חשוב לדעת במגנטולי מפיקים מגנטים בהדפסה תרמית יוקרתית וללא הגבלת כמות יש אפשרות לבחור מלא מסגרות למגנטים לבת מצווה מקוריים שאנו עיצבנו אישית 

אנו מצלמים את כל החברות והחברים של ילדי בת המצווה/בר מצווה ונוציא מגנט לכל החברים בלי יוצא מן הכלל גם לחברים שמתביישים להצטלם  החברה של הילדה והסבתא שרוצה מגנט של הנכדה ? גם היא תקבל מגנט !  אנו דואגים שכולם יקבלו מגנטים.

באמת שאם השנים צברנו המון ידע וניסיון הפקנו המון מגנטים לבת מצווה/ מגנטים לבר מצווה וראינו המון סוגים של מסיבות ואירועים במקומות שונים בכל חלקי הארץ, לא היה אירוע אחד שלא כולם היו מרוצים בו והמליצו עלינו. אנו מפיקים מגנטים עם ציוד הכי טוב שיש יש לנו מדפסת תרמית , מצלמה מקצועית ומגנטים הכי איכותיים שיש כי אירוע בת מצווה/בר מצווה יש רק פעם בחיים .ומגנטים זוהי מזכרת שנשארת לתווך הארוך לא כדאי שהמגנט יתקלף או ידהה תוך כמה חודשים מיום האירוע !

 

    !צרו איתנו כבר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר

התקשרו עכשיו