הקודם
הבא

למה מגנטים פולארויד לאירועים תפסו תאוצה בזמן האחרון כמעט בכל אירוע?

צילום פולארויד פעם ומגנטים פולארויד לאירועים כיום

צילום ופיתוח מגנטים פולארויד לאירועים נותן "פאן אחר לאירוע" מגנט בסגנון נקי בלי הרבה קישקושים . מצלמת פולארויד למי שלא יודע היתה מצלמת האינסטנט הראשונה אשר יוצרה בכמויות מסחריות ונמכרה בחנויות הצילום בארה"ב, בהתחלה ממש בזול וכאשר היא נתפסה בשוק היא נמכרה ביוקר. הפולארויד עבד ממש כמו מצלמת פילם מיוחדת עם נייר צילום אשר היה ממוקם בתא איחסון מסויים בתוך המצלמה,..כאשר היו מצלמים, אחרי כדקה בערך הייתה יוצאת תמונה על המקום.

מגנטים פולארויד לאירועים כיום

כיום ישנם מצלמות פולארויד אישיות כמו הדגם של Fujifilm Instax Mini 8 שלא עולה בהכרח המון כסף וכל אחד יכול לקנות אותן ולהפיק תמונות פולארויד באירוע שלו אך עלויות סרטי הצילום מאוד יקרות אז מה עושים?

בואו לא נתבלבל !? רק חברת צילום מגנטים מנוסה ואיכותית יכולה להפיק לכם מגנטים בסגנון פולארויד איכותיים ומעוצבים באירוע שלכם. בכדי להפיק מגנט פולארויד חייבים קודם כל צלם מגנטים טוב ומנוסה שיתפוס אותכם ברגעים בלתי צפויים באירוע , מגנטים פולארויד מודפסים ע"י מדפסת בהדפסה תרמית שיוצרת אפקט וינטג' מיושן. 

לגבי גודל מגנט פולארויד – יכולים להיות בשני גדלים שונים:

  • 10X7.5 (גודל מגנט סטנדטי)
  • 10X10(גודל מגנט מרובע)

אחרי שעיצבנו והדפסנו את המגנטים פולארויד אנו נתלה אותם על לוח אטבים יפה ואלגנטי מעץ שישדרג את האירוע, כך האורחים ייהנו ממגנטים פולארויד בסגנון וינטג' וגם מזכרת איכותית לכל החיים באחריות!

 

"אנו במגנטולי עובדים רק עם צלמים מקצועיים, נפיק לכם מגנטים פולארויד איכותיים ללא הגבלת כמות, המדפסת שלנו היא בהדפסה תרמית הטובה ביותר שיש כיום להדפסת מגנטים פולארויד באירועים"

*חשוב לדעת: מי שמזמין "מגנטים פולארויד" אנו מביאים לוח אטבים מעץ מעוצב שהמגנטים יהיו תלויים עליו!

גלריית מסגרות פולארויד

הערה- ("כל הזכויות שמורות לאתר מגנטולי") כל עיצובי המסגרות מעוצבים ע"י מעצבת גרפית מקצועית אין להעתיק, לשכפל, לצלם, או לאכסן במאגר מידע ובכל דרך אחרת חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.

להצעת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר !