רשמנו בשבילכם כמה סיבות : למה כולם רוצים עמדת צילום לאירועים?

 הסיבה הראשונה – עמדות צילום הם כבר מזמן חלק מרכזי באירועים שונים, כגון חתונות, בר מצוות, ימי כיף ועוד. התפקיד העיקרי של עמדת צילום לאירועים הוא לספק מגוון תמונות מקוריות וייחודיות למשתתפי האירוע כמו למשל תמונות בגודל סטריפ לאורך שמודפסות על המקום עם בחירת אפקטים  ומיתוג כך המשתתפים באירוע יוצאים מ”שגרת האירוע” ונהנים מערך מוסף 

הנה דוגמא למסגרת סטריפ של שלוש תמונות:

עמדת צילום לאירועים

עמדות צילום מאפשרות לשלוח את התמונות באופן מיידי .

הסיבה השנייה – היא שעמדות צילום לאירועים מספקות לאורחים את האפשרות לשלוח את התמונות והסרטונים באופן מיידי ולשתף את התמונות עם חברים ומשפחה, להציג אותן ברשתות החברתיות. כך התמונות יישמרו לאורך שנים רבות גם אחרי האירוע, לכן חשוב לנו לצלם אותם בצורה הטובה ביותר. עמדות הצילום שלנו במגנטולי עובדת ע”י מצלמת סטילס מקצועית (בשונה מחברות אחרות) שהמצלמה היא של טאבלט או מחשב. כך המשתמשים בעמדת הצילום יקבלו תמונות באופן ייחודי ומקצועי.

עמדות צילום פיתרון יעיל וכלכלי לאירועים גדולים וקטנים כאחד.

הסיבה השלישית – עמדות צילום זהו פיתרון יעיל וכלכלי לאירועים גדולים וקטנים כאחד. אתם בטח שואלים למה ? בשונה מצילום מגנטים שצריך למצוא את הצלם בכדי לקבל תמונה למזכרת , עמדת הצילום נמצאת במקום קבוע ובזמן הנכון כדי לצלם את הרגעים המיוחדים ולספק לקהל האורחים זכרונות חיים של האירוע , כך מספר גדול יותר של אורחים ייקבלו מזכרת תמונות ומגנטים.

מגנטולי-עמדות צילום סלפי לאירועים

עמדות צילום הם ה "שואו" של האירוע בו האורחים לא יפסיקו להצטלם

הסיבה הרביעית – עמדות צילום חוץ מכך שהם מרשימות בפני עצמם ונותנות תחושה של אירוע חשוב ויוקרתי , ניתן גם לשדרג אותם שיהיו עוד יותר מקוריות ומרשימות כמו למשל העמדות שלנו מגיעות עם שטיח אדום , עמודי תור אדומים, אביזרי צילום סלפי+ שלטים מצחיקים כך שלא יהיה לרגע תמונה שחוזרת על עצמה פעמיים. בנוסף ניתן לשדרג גם שיהיה רקע של קיר צילום אל מול העמדה כך שבמקום הרקע של האולם או החצר שאתם חוגגים, יהיה  רקע שאנו נציב מול העמדה.  ניתן לראות דוגמאות של – קיר צילום לאירועים.

התקשרו עכשיו