אז מה כבר אפשר לחדש בתחום המגנטים? בואו תכירו עמדת צילום לחתונה חדישה .ומטורפת שיכולה להיות גם בחתונה שלכם

אם יש משהו חשוב בישראל זה תחום החתונות. שלא כמו באמריקה שהולכים לכנסייה, מתחתנים ואז יוצאים לאכול בבופה החמוד הנמצא מחוץ לכנסייה (אל תאמינו לסרטים האמריקאים שכל החתונות גדולות ויפות).

אצלנו בארץ זה טקס רב חשיבות והוא בתקווה טקס שנעשה פעם אחת בחיים. חשוב לנו שהכל יהיה מושלם. מהשמלה, עד כלי האוכל של האורחים. מהסטייק ועד הדיג’יי. חשוב שהכל יהיה נכון ויהיה מדויק.

אז לקחתם את תומר ורד (אחד הדיג’יים היקרים בתחום), הזמנתם אולם מהמם, הסטייקים בדיוק במידה הנכונה, והכלה לא אכלה כבר שבוע כדי להיכנס לשמלה. מה נשאר?

האמתי שנשארו עוד הרבה דברים, אבל אחד מהדברים שאסור לוותר עליהם, ואין חתונה שמחזיקה בלעדיהם זה המגנטים.

כן התמונות היפות מהחתונה שהאורחים שלנו כל כך נהנים לקחת הביתה ולשמור למזכרת בביתם. אין ספק שהמגנטים הם אחת ההמצאות הטובות ביותר שהגיעו לעולם החתונות. בעוד שבקטע כתיבה קצר זה לא ניכנס לסיבות שמגנטים זה משהו שאי אפשר בלעדיו

אז מה כבר אפשר לחדש בתחום המגנטים? אנחנו כן נדבר על מוצר חדש שחברת מגנטולי הוציאה. עמדת צילום לחתונות  שתהפוך את האירוע שלכם מדבר מצוין לדבר מדהים פלוס פלוס פלוס.

 

מגנטולי-עמדת צילום לחתונות מרשימה שכמותה עוד לא נראה בארץ

כן כדאי לכם להכיר– המוצר שאני מדבר עליו הוא עמדת צילום לחתונות PhotoPhone. מדובר בעמדה שלא הייתה קיימת בארץ עד עכשיו והופכת את חווית המגנטים להרבה יותר קלילה ומהנה.

אז אם עד היום הייתם צריכים לקוות שהצלם יצלם אתכם בפוזיציה טובה, וגם שהוא ידפיס את התמונה שלכם על מגנט, וגם שהוא ידפיס את זה בזמן כי אתם חייבים לצאת מוקדם היום מהחתונה ואין לכם זמן להישאר לריקודים – אז גמר היום הזה שחיכיתם למגנט, מגנטולי הוציאו את המוצר המושלם בשבילכם עמדת צילום לחתונה שאף אורח לא יפספס בחתונה .

באמצעות עמדת הצילום הדיגיטלית, ניתן בצורה פשוטה לתפעול לצלם את עצמכם ביחד עם האנשים שאתם אוהבים ותוך מספר שניות לקבל הדפס איכותי על מגנט.

באמצעות מספר לחיצות על מסך הטאצ’ ניתן להוציא תמונות איכותיות ולא לפחד שלא יהיה לכם או לאורחים שלכם מזכרת מהחתונה!  אפשר לשתף את התמונות בפייסבוק, אימייל אינסטנגרם ועוד….

 

 עמדת צילום דיגיטלית לאירועים-ראשונה מסוגה בארץ  PhotoPhone

 

אז אל תחכו שסבתא תתלונן שדווקא היא לא קיבלה מלא מגנטים פשוט שכרו את השירות של מגנטולי עמדת צילום לחתונות ותהנו מחתונה מהממת ומזכרת שאף אחד לא ישכח 

להצעת מחיר צרו איתנו קשר 

התקשרו עכשיו