דילים חדשים לאירועים:

דילים לאירועים

תיהיו חברים ותעקבו ברשתות חברתיות:

פוסטים אחרונים:

אם בעבר היינו מזמינים לחתונה את כל החברים מבית הספר ומהצבא ואת המשפחה המורחבת (מאד), כמו גם חברים מכל מקום עבודה בו עבדנו חודשים ספורים, הרי שכיום רבים מעדיפים לחגוג בקרב המשפחה המצומצמת וחוג חברים קרובים. חתונות קטנות הפכו לחלק מהשגרה, וניתן למצוא אולמות רבים שהופכים חללים רחבי ידיים לאולם קטן ומצומצם באמצעות חציצה מיוחדת.

מפנקים את האורחים יותר בחתונה קטנה

תעשיית החתונות המפותחת בארץ מבוססת על חלק מסוים מאד בחתונה. לא, לא החופה. גם לא הריקודים עם ה-DJ המקפיץ במהלכה. מחיר החתונה מתבסס ברובו על כמות המנות המוזמנת לאירוע. אותה ארוחת ערב ראוותנית היא זו שתקבע אם האירוע היה מושקע או לא. אירועים רבים בעלי מספר משתתפים עצום לוקים בבעיה תקציבית – הסכום כולו הוקדש למימון מאות מנות, שמלה מרהיבה ותקליטן מיומן, אך האם באמת תוכלו לפנק את האורחים שלכם כאשר התקציב דחוק?

לא חייבים להזמין את כל החברים מהפייסבוק

כאשר בוחרים בחתונה עם מספר משתתפים מצומצם, קל יותר לפנק כל אורח ולהפוך את האירוע למסיבה בלתי נשכחת. בר אקטיבי, בו מלצרים מסתובבים בין האורחים ומגישים משקאות, גלידות (בחודשים החמים) או אפילו זרים לצוואר סטייל הוואי. גם המנות באירוע מצומצם יכולות להיות מושקעות יותר, המגוון רחב יותר, והקינוחים – כיד המלך.

מסיבת חתונה קטנה יכולה להתקיים באולם אירועים במרכז העיר, על חוף הים או אפילו במסעדה יוקרתית. כאשר אינכם צריכים להתחייב דווקא לאולם רחב ידיים, אתם יכולים להסתפק בשטח מצומצם ולחגוג את היום הרומנטי הזה באווירה אחרת.

מזכרת מהאירוע – אתם תמיד בלב… ועל המקרר

מארגני חתונות קטנות בוחרים פעמים רבות להוסיף עוד פינוק מיוחד. צלם המסתובב בין האורחים ומנציח את האירוע על מגנט המופק במהלכו. עוד באותו הערב האורחים שלכם יוצאים עם מזכרת מותאמת אישית, הכוללת את שם הזוג, את תאריך החתונה ותיעוד מיוחד שלהם ביום החשוב בחייכם. התמונות הללו יככבו גם בפייסבוק שלהם, ויזכירו לכולם שאת האירוע שלכם אסור היה לפספס.

לסיכום-חתונה קטנה מאפשרת לכם לתכנן אירוע מיוחד ובלתי נשכח. פינוקים מיוחדים לכל אורח, קבלת פנים אישית, וכמובן – הרבה פחות לחץ באירוע עצמו, כאשר אינכם צריכים להיזכר מנין אתם מכירים את הדודה עם השמלה הפרחונית. הצד של החתן יקבל הזדמנות פז להכיר את הצד של הכלה כאשר יש הרבה פחות אנשים באולם, ולכם יהיה זמן לארח את הקרובים ואת החברים החשובים לכם באמת.

התקשרו עכשיו

רוצים גם את עמדות צילום הסלפי שלנו באירוע שלכם?

השאירו פרטים ותקבלו 200 ש'ח הנחה!