אולי שמעתם כבר את השם מראת סלפי או שאפילו נתקלתם בה באיזה אירוע של חברים ….

אנשים אוהבים תמונות, לא יעזור כלום אנחנו פשוט אוהבים לראות תמונות. שלנו, של אחרים, אנחנו פשוט אוהבים את זה; בגלל זה אינסטגרם, פייסבוק ויוטיוב צמחו במהירות שיא ונשארו שם. אז מה אם אני אגיד לכם שעכשיו יש לכם הזדמנות לא רק להנות מתמונות סלפי שלכם בטלפון אלא לעשות תמונת סלפי ולקבל במיידי את התמונה בצורה קשיחה כמגנט?

אני מדבר אתכם כמובן על הטרנד החדש שבטח רבים מכם כבר ראיתם בדמות מראת סלפי לאירועים שמשגעת את תחום האירועים לאחרונה.

למי שלא מכיר מדובר על מראה ענקית עם מצלמה מאוד איכותית בה אתם בזמנכם החופשי יכולים להגיע אליה יחד במהלך האירוע עם האנשים שאתם הכי אוהבים או לבד, ולעשות תמונת סלפי באיכות מעולה !! והכי מגניב …זה שתקבלו על המקום( תוך מס' שניות) מגנט בגודל של 10×15 שאותו תוכלו לשים על המקרר או על הדלת (או במקומות אחרים שעשויים מברזל).

עכשיו לאחר שאתם יודעים מהי "מראת סלפי" בוא נדבר קצת על איך זה עובד במהלך האירוע ?

  1. את מגיעה לאירוע, מסתובבת, אולי אוכלת כמה דברים ורואה חברות שלא ראית כבר הרבה זמן או שראית לאחרונה ואת מאוד אוהבת. את ניגשת לחברה טובה ומתחילה לדבר איתה, אתן צוחקות על איזה משהו שקרה לך לאחרונה.
  2. לפתע פתאום כאשר את מסובבת את הראש ימינה את רואה מראה ענקית וכל מיני אנשים מחייכים אליה ולוחצים עליה. מסקרנות… את לוקחת את חברה שלך לשם ומבינה שמדובר במראת הסלפי המפורסמת! בצורה מנומסת את מזיזה את כולם הצידה ביחד עם חברה שלך ועושה בין אלף לחמשת אלפים תמונות ביחד איתה בכל מיני פוזות, מבטים ושילובים של השתיים, אין ספק שאם תיהיה בימאית סלפי את כנראה תיהיה סטיבן שפילברג.
    עכשיו את בוחרת את התמונה הטובה ביותר של שניכן ויכולה להדפיס אותה למספר עותקים כמגנט לדלת או לשלוח לעצמך לאימייל.

  3. אחרי שהאירוע נגמר את הולכת הביתה ביחד עם מזכרת שתישאר איתך לעוד המון שנים טובות.

ככה בגדול עובדת ונראת מראת הסלפי לאירועים שלנו !!

מראת סלפי

המראת סלפי שלנו מגיעה ביחד עם מלא אביזרי צילום סלפי מגניבים ואיש מקצוע מטעמינו שידאג שכל שאלה תקבל מענה וכל אדם יקבל יחס מושלם. הוא יביא את המראה ויחזיר אותה כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להרים אלינו טלפון.

בעוד שהאטרקציה הזאת תפסה תאוצה במהירות בלתי רגילה היא עדיין יחסית חדשה בשוק ותופסת את כל תשומת הלב. במידה ואתם רוצים אירוע מעולה ביחד עם זיכרונות טובים וחוויה צעירה ומרשימה

 

 צרו איתנו קשר עוד היום ותקבלו הצעת מחיר אישית במיוחד לאירוע שלכם:)