1.תקדימים רבים של הצלחה:

בעת שמדובר על האירוע שלכם, ידוע לכם יש לכם הזדמנות אחת ויחידה לערוך אותו. המשמעות היא שאם הייתה לכם היכולת לדעת בדיוק מוחלט מה מהדברים שתשלבו באירוע יוכתרו כהצלחה ומה לא, הרי שהייתם עושים את הבחירות שלכם על פי אותן תחזיות. אם יש דבר שניתן לחזות את מידת הצלחתו הוא אולם האירועים שבו תחגגו.

כך, בחרתם אולם אירועים בקומה ה-49 במגדלי עזריאלי לחגיגת האירוע. בנוסף, אם יש דבר נוסף שאתם יכולים לדעת שיצליח בוודאות הוא אטרקציית המגנטים, שכבר יש לה תקדימים רבים של הצלחה באירועים רבים.

2.מתעדים את האירוע גם בגוונים נוספים:

תיעוד האירוע שלכם חשוב מאד על מנת שישאר לכם זיכרון מתוק מהרגעים היפים שאתם חוגגים. אז לצד תיעוד האירוע עם צלמי הסטילס והווידאו, הרי שתוכלו לתעד את האירוע דרך פריזמה נוספת: צלמי המגנטים.

התיעוד של האירוע שלכם הנעשה עם צלמי המגנטים, הינו תיעוד בהרבה פחות פורמלי, וכזה שמבקש להעניק לכם מזכרת צבעונית ובידורית יותר מהאירוע. אל המגנטים ניתן להוסיף מסגרות צבעוניות וחתימה מהאירוע.

3.חוסכים את עלות פינת המזכרות:

לא ניתן להתעלם גם מהפאן הכלכלי בעת שמדובר על המגנטים באירוע שלכם. כאמור, צלמי המגנטים משתלבים באירוע שלכם כאטרקציה נפלאה, אך לא רק כאטרקציה. מעבר לעובדה כי צלמי המגנטים מעניקים טון בידורי ונעים לאורחים וכך ממנפים את האירוע, הרי שמדובר על ספק שגם מתפקד כפינת המזכרות באירוע שלכם. המגנטים מחולקים לאורחים שלכם, וכך הם מקבלים מזכרת נפלאה מהאירוע שלכם. אם חשבתם שתצטרכו לחשוב גם על פינת מזכרות המוענקות בנפרד בסוף האירוע, הרי שאין בכך צורך.

4.אטרקציה המתאימה לכל הגילאים:

לצד האטרקציות שיש להן קהל יעד מוגדר, ישנן גם האטרקציות שהינן קלאסיקה של ממש והן מתאימות לכל הקהלים וכל הגילאים. כך, אפשר לראות את צלמי המגנטים נוכחים במיטב האירועים הפרטיים והאירועים העסקיים, תוך שהם מוכתרים כהצלחה גדולה על ידי כל הקהלים. כל האורחים שלכם – מקטנים ועד גדולים, רוצים ואוהבים להצטלם באירוע, כך שאטרקציית המגנטים יכולה להשתלב על הצד הטוב ביותר באירוע שלכם, תוך שאתם מבטיחים את שביעות רצונם המלאה של האורחים באירוע שלכם. חייכו, מצלמים אתכם!

5.אירוע צהריים או ערב, אולם או גן:

בעת שאתם חושבים על שילוב אטרקציית המגנטים באירוע שלכם, אינכם צריכים לקחת בחשבון פרמטרים כדוגמת היכן האירוע נערך, האם מדובר על אירוע צהריים או ערב, או האם האירוע הינו אירוע הנערך באולם סגור או בגן פתוח – צלמי המגנטים מגיעים עם מיטב הציוד על מנת לתעד את האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר! חולמים על תיעוד מחמיא לרגעים היפים שלכם? קיבלתם! כל שנותר לכם הוא להכין את החיוך שלכם להמון פלאשים.

התקשרו עכשיו