דילים חדשים לאירועים:

דילים לאירועים

תיהיו חברים ותעקבו ברשתות חברתיות:

פוסטים אחרונים:

לא רק אולם, חליפה או שמלת כלה צריכים לבחור ולהזמין זמן רב מראש. גם את אתם מתכננים אירוע שאינו בהכרח חתונה, עדיין יש מה לתכנן שבועות ולעיתים חודשים רבים לפניו

חשוב להזמין ולסגור פינות לאירועים זמן רב ככל האפשר מראש: אולמות אירועים מבוקשים בחולון ובערים דומות ואנשי מקצוע טובים בתחום האירועים מקבלים הזמנות רבות במיוחד בעונות המבוקשות – קיץ ועונת החתונות – והיומנים שלהם מתמלאים במהירות. מלבד זה, יש פקטורים נוספים שצריך להביא בחשבון:

סידורי הפרחים

בעלי חנויות פרחים מומלצות ישמחו למלא את הבקשות שלכם לכל סוג פרח, אבל רק בהזמנה מראש; ישנם פשוט סוגי פרחים שבעונות מסוימות הם זמינים רק בכמויות קטנות. תכננו אם כך, והזמינו אותם מראש.

אולם אירועים

גם אם אתם לא מתכננים חתונה, עדיין, בעונת החתונות – מאי עד אוקטובר – אולמות רבים פשוט מלאים ותפוסים בערב ובימי שישי.

במיוחד בערים גדולות וצעירות יחסית, כמו חולון, תכננו היטב את מועד האירוע שלכם והזמינו את האולם קרוב ככל האפשר להחלטה על אודות המועד.

צילום מגנטים

כיום, צילום מגנטים חלק בלתי נפרד מכל אירוע משפחתי או עסקי והטובים שבצלמי המגנטים מוזמנים זמן רב מראש – לעיתים אפילו שמונה חודשים מראש!

הצלם מתעד את הבאים והיתרון הגדול של המגנטים הוא בכך שהם מוענקים כתשורה מיד בסיומו של הערב. ה'גימיק' הזה חשוב במיוחד באירועים עסקיים, כיון שביציאה אנשים אוספים את המגנט, שנושא אז את לוגו החברה המזמינה וכך משאיר אותה בתודעת הלקוחות.

צלם סטילס וצלם וידאו

גם צלמי סטילס ווידאו מבוקשים עובדים קשה במיוחד בעונת הקיץ ועונת החתונות. מצד שני, קחו בחשבון שגם מחוץ לעונה הזו, צלמים עשויים להיות עסוקים, במיוחד אם הם עובדים מול חברות וארגונים:

עולם העסקים פעיל לאורך כל השנה, אבל פחות בעונת הקיץ ויותר לקראת סוף השנה האזרחית. אם אתם מחפשים צלם לאירוע עסקי בשיא עונת ההכרזות (מרס – אפריל), למשל, אתם צריכים לסגור איתו זמן רב מראש.

שף או שרות קייטרינג

שוב, כמו כל נותני השירותים בתחום האירועים, כמו כל DJ או צלם, גם שפים מפורסמים עסוקים יותר בעונות מסוימות.

בנוסף על כך, חשוב מאוד לסגור תפריט מראש, כדי לוודא שהוא מתאים אותו לעונה ולמוזמנים ולא להפתיע את הקייטרינג בבקשות מיוחדות בדקה ה- 90. חומרי גלם שונים עלולים להיות יקרים יותר בקיץ או בחורף, וחבל סתם לשלם יותר, וללא צורך.

התקשרו עכשיו

רוצים גם את עמדות צילום הסלפי שלנו באירוע שלכם?

השאירו פרטים ותקבלו 200 ש'ח הנחה!