אחרי מאות אירועים שלקחנו בהם חלק החלטנו לשתף! אלו הם טיפים חשובים לבחירת צלם מגנטים  לאירועים – (תקדישו דקה לקריאת הפוסט אם אתם מעוניינים לשדרג את האירוע שלכם)

 

עשיתם החלטה סופר חכמה ואמרתם “אנחנו רוצים שלא רק תהיה לנו מסיבה מדהימה וכיפית אלא בנוסף לכך, אנחנו רוצים שכל האורחים שלנו יזכרו כמה כיף היה וכמה הם ואנחנו נהנינו (וגם שלנו יהיו כמה מזכרות על הדרך)”.

החלטתם שיהיו צילומי מגנטים באירוע ותחושת הרווחה החלה להתפשט בכל גופכם עד שפתאום נדלקה נורה בצד ראשכם והבנתם שמגנטים עם תמונות זה לא מספיק אם אין צלם מעולה שבאמת יעביר את התחושה שהייתה באירוע וגם אולי יהפוך אתכם ואת האורחים שלכם להרבה יותר יפים!

 

במיוחד בשבילכם הכנו את שלושת התכונות שצלם מגנטים צריך שיהיו לו.

1. לא הרבה יודעים על זה אבל תכלס הצלמים הכי טובים לא רק מצלמים את מי שבא אליהם להצטלם אלא תופסים רגעים יפים של אנשים ללא מודעותם, זה מה שנקרא לעבוד קשה ולא לחכות שיבואו אליך. התמונות הכי יפות הן האותנטיות וצלם מגנטים צריך לתפוס גם אותן.

 

2. הוא חייב לדעת מי האנשים החשובים ולדאוג שהם יצולמו! בחתונה הצלם צריך לגלות מיהם הסבא והסבתא, ההורים וכו’ ולדאוג שיהיו תמונות שלהם כי הרבה פעמים אנשים אלו לא הולכים להתקרצץ לו שיצלם אותם אבל הם בהחלט ירצו תמונה מהאירוע ומכיוון והם גם בדרך כלל השקיעו הרבה כסף באירוע מגיע להם בהחלט לזכור אותו.

 

3. זה טיפ מפתיע אך חשוב בהחלט – הצלם צריך להיות זריז ומצחיק! כן, צלם של מגנטים לאירועים צריך שהאנשים על המגנטים שלו יחייכו ויראו כמה כיף להם, כמו כן הוא צריך לתפוס כמה שיותר רגעים באירוע אחד. יש לו לפעמים מעל 300 אנשים שהוא צריך לתפוס באירוע של מספר שעות בודדות. שחלק גדול מהזמן הוא עסוק בלפתח את התמונות וחלק מהזמן הוא לא מצלם (כשאנשים אוכלים לדוגמה) לכן הוא חייב להיות מאוד זריז וכמובן בחור משעשע.

 

עכשיו שאתם יודעים את 3 התכונות שצלם מגנטים לאירועים חייב שיהיה לו, אתם בוודאי תשמחו לדעתם שאצלנו לכל הצלמים יש התכונות האלה ובחרנו אותם בקפידה כדי שהאירוע שלכם יהיה הכי מדהים ושכולם גם יזכרו כמה כיף היה להם! 

יאללה אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עכשיו ונתחיל בחגיגות!

Categories: הבלוג שלנו

התקשרו עכשיו