אז מה שונה מגנטולי בעצם משאר חברות המגנטים לאירועים בארץ?  הנה לכם 4 סיבות למה לבחור דווקא בנו (גם יותר נחמדים מאחרים)

1- הצלמ/ת מגנטים שלנו מנוסים ומקצועיים

מגנטולי מספקת שירותי אטרקציות לאירועים ומגנטים לאירועים אשר מבוצעים על ידי צלמי מגנטים מנוסים ובעלי ידע בתחום הצילום. כל הצלמים שלנו בעלי ניסיון רב בתחום צילום האירועים בלי קשר למגנטים. יתפסו אתכם בדיוק בפוזה הנכונה והמדויקת לתמונת מגנט שתצא הכי יפה ואיכותית, צילום מקצועי הוא צילום ספונטני לא רק שלכם אלה גם את האורחים, כך נתפוס את הרגעים הכי יפים באירוע של פעם בחיים.

2- העיצוב גראפי שלנו (עיצוב המגנט)

אנחנו במגנטולי בעלי הכשרה וניסיון בעיצוב גרפי. כל המסגרות שתראו באתר שלנו הם מקוריות לחלוטין ע"י מעצבת גראפית. המעצבת שלנו יכולה להוסיף תמונות, לשנות צבעים, להוסיף לוגו חברה ועוד. בנוסף תוכלו להינות מהמון מסגרות מעוצבות ומקוריות באתר שלנו, כמו כן תוכלו למצוא אצלנו באתר גם מסגרות למגנטים מקוריות כמו: מסגרת מגנטים פולארויד לאירועים, מסגרת למגנטים אינסטגרם, מסגרת למגנטים פייסבוק, מסגרת מגנטים לימי הולדת ועוד… ראו בתחתית הדף.

3- השימוש בציוד למגנטים הכי טוב שיש כיום בשוק !!

איכות HD! ללא פשרות מצלמת DSLR של CANON פול פריים איכותית ומקצועית בין הטובות ביותר שיש כיום בעולם בלי הגזמה אפשר לבדוק זאת).המדפסת שלנו היא מדפסת תרמית מקצועי,  תדפיס לכם את תמונות המגנט באיכות גבוהה, חדה ממש כמו תמונת פוטו, אנו משתמשים גם בסלילי מגנט איכותי שמגן על המגנט מפני דהייה ונזקים. כך המגנט ישמר לאורך זמן.

4-עמדות מקוריות לתליית המגנטים באירוע שלכם

עמדות מגנטים מקוריות הייחודיות לנו במגנטולי. אנו נותנים לכם בעצם לבחור, איזו עמדת תרצו שהמגנטים יופיעו עליה באירוע שלכם? חשוב לנו לא רק שהמגנטים יראו הכי טובים שיש אלה גם שהעמדה שעליה הם יהיו תלויים…תראה יוקרתית!

1- בחרו לוח מגנטים שתרצו באירוע?

עמדת מגנטים לאירועים בצורת גלשן
לוח מגנטים בצורת גלשן
מגנטולי- מגנטים בסגנון פולארויד
לוח מגנטים אטבים לתלייה

2- בחרו סגנון מגנטים שתרצו באירוע?

מגנטים פולארויד לאירועים
מגנטים פולארויד
מגנטים בעיצוב סטנדרטי

להצעת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר !

תמונות מאירועים לדוגמא:

מגנטים לאירועים
מגנטים לחתונה
מגנטים לאירועים
מגנטים לאירועים מזכרת חשובה או לא?
עמדת צילום לחתונות
התקשרו עכשיו