במאמר זה תדעו מה חשוב באמת לפני שאתם בוחרים חברת מגנטים לאירועים.

אם אתם מתכוונים להתחתן רק פעם אחת כדאי שתישאר לכם ולאורחיכם מזכרת קבועה מהאירוע. מזכרת בצורת מגנטים לאירועים היא אפשרות נפוצה כיום לאורחים באירועים השונים, למשל : בר/בת מצווה, ברית/ה, ימי הולדת, כנסים שונים וכמובן חתונות. למעשה, מגנטים הם ה-גימיק הנפוץ ביותר בחתונות ולמעשה הם כבר אינם נחשבים כלל כגימיק. זהו הסטנדרט כיום בחתונות ולמעשה האורחים שלכם מצפים לכך.

עם זאת, מגנטים לאירועים צריך להתבצע באופן מקצועי כי צילום מגנטים זה אינו צילום רגיל ולמה זה?

מגנטים לאירועים מתבצע על ידי צלמים מיוחדים בעלי 2 התמחויות שונות

צילום אירועים – צילום בזויות מיוחדות שמבטאות את אוירת החתונה שלכם במיטבה

הדפסה על גבי מגנטים – המגנטים לאירועים צריכים להיות איכותיים, עמידים ובהדפסה מיטבית כך שהם יישארו לאורך זמן, וניסיון בכדי שיפיקו הרבה מגנטים.

לאמיתו של דבר, מגנטים לאירועים אינו דבר של מה בכך ולא כל צלם מגנטים יכול לעשות זאת. למה ? כי צילום זה מצריך מצלמה מיקצועית וציוד איכותי כמו: דיו איכותי, למינציה ומדפסת איכותית ולא רק מגנט. גם המגנט עצמו צריך להיות מגנט איכותי במיוחד, כלומר מגנט שאינו דוהה עם הזמן ושאינו מתקלף. וזה עוד לא הכל –

מגנטים לאירועים מצריך מלאכת מחשבת גרפית שמשלבת בין הצילום והכיתוב. עם זאת, מכיוון שזהו הסטנדרט בחתונות בימינו אפשר להוסיף אלמנטים למגנטים כדי לייחד את החתונה שלכם. אם גם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה מיוחד במינו.

קבלו רעיונות לשדרוג המגנטים באירוע שלכם:

מסגרות מגנטים מעוצבות – כמו שכל תמונה טובה צריכה מסגרת כך גם התמונות מהחתונה שלכם. הוספת מסגרת למגנט ממותגת מהחתונה שלכם תהפוך אותו לתמונה מעוצבת.

מגנטים פולארויד – מגנטים אלו נותנים לתמונות שלכם אפקט וינטא’גי של תמונות פוטו ישנות. כך החתונה שלכם תחייה לנצח למרות שהיא אירוע חד פעמי.

• מגנטים לאירועים גדולים – מגנטים בגודל של תמונות אמיתיות (תמונות פוטו) שממוסגרים במסגרות עץ. את המגנטים האלו לא תולים על המקרר כמו מגנטים רגילים אלא תולים על הקיר, ממש כמו תמונה רגילה.

רוצים עוד רעיונות ? בבקשה :

מכיוון שמגנטים לאירועים הוא כיום הסטנדרט למה שלא תחרגו ממנו קצת ? למשל, הצבת מסגרת תחפושות או אביזרים בעמדת צילום המגנטים תשאיר אתכם בתמונה תרתי משמע. ככה תבטיחו שלא ישכחו את החתונה שלכם ושהאווירה בחתונתכם תהיה אוירת קרנבל מיוחדת במינה.

ורעיון אחרון לסיום – מגנטים לחתונות קונספט

בזמן האחרון אנחנו עדים לטרנד של חתונות קונספט, כלומר חתונות בנושא מסוים שהופכות את החתונה למיוחדת עוד יותר. אם החתונה שלכם היא חתונת קונספט בנושא מסוים אפשר ומומלץ לשלב בין הרעיונות הקודמים, למשל תחפושות בסגנון עתיק ומגנטים פולאוריד לחתונה הם שילוב אידיאלי לחתונת קונספט בסגנון עתיק. אם תוסיפו לזה מסגרות בסגנון עתיק תוכלו להבטיח שהחתונה שלכם תיחרט לנצח בזכרון האורחים.

התקשרו עכשיו