מגנטולי - מגנטים לחתונה

מתכוננים להתחתן בקרוב? קודם כל הרבה מאוד מזל טוב! דבר שני אתם בטח כאן כי אתם רוצים שלא רק תהיה לכם מסיבה מופלאה אלא שגם אתם, האורחים שלכם והמשפחה שלכם יזכרו את האירוע המדהים הזה ושהוא ילווה אתכם על המקררים ומקומות נוספים. אנחנו מבינים אתכם, חתונה בלי מגנטים זה פחות או יותר כמו חתונה בלי דיג’יי (מקווה שתכננתם להזמין דיג’יי לחתונה שלכם..)

“במגנטולי אנחנו מבינים שהזמנים משתנים ולכן התאמנו את תחום המגנטים לזמנים החדשים”

אלו הם סוגי השירותים שאנו מציעים בתוספת למגנטים לחתונה:


1. צילום מגנטים פולארויד

האמת היא שאין דבר כזה מגנטים לחתונה בלי צלם שעובר ברחבי הרחבה ובמהלך האירוע כדי לתפוס את התמונות הטובות ביותר ודאוג לכך שאנחנו והאורחים שלנו נזכור את הרגעים הטובים ביותר מהאירוע. לכן במגנטולי אנחנו ממליצים בחום שתשכרו את השירות הקלאסי של צילום מגנטים פולארויד לאירוע. אנחנו נספק לכם צלם מקצועי אשר יתפוס את הרגעים היפים ביותר של האורחים שלכם. הוא יהיה זריז ומצחיק וידאג שכל האורחים שלכם יקבלו מזכרת מהחתונה וידאג שרגעים מיוחדים יונצחו על מגנטים פולאוריד איכותיים שלא יעזבו את המקררים למשך שנים רבות.

 

מגנטולי- מגנטים פולארויד לחתונה


2. מראת סלפי

בהתאם להתקדמות הטכנולוגית אנחנו מציעים אטרקציה ממש שווה שנקראת “מראת סלפי“, עם האטרקציה הזאת האורחים שלכם יכולים ללכת למראה ולהצטלם עם מי שהם רוצים. הבונוס באטרקציה זו היא שבמידה ומישהו לא מרוצה מהתמונה הוא יכול פשוט להצטלם שוב – רק כאשר ה”דוגמנים” שלכם מרוצים מהתמונה הם לוחצים על כפתור ההדפסה ומקבלים מגנט מודפס מיד.

[ 
מראת סלפי לאירועים

התקשרו עכשיו