מתכוננים להתחתן בקרוב? קודם כל הרבה מאוד מזל טוב! דבר שני אתם בטח כאן כי אתם רוצים שלא רק תהיה לכם מסיבה מופלאה אלא שגם אתם, האורחים שלכם והמשפחה שלכם יזכרו את האירוע המדהים הזה ושהוא ילווה אתכם על המקררים ומקומות נוספים. אנחנו מבינים אתכם, חתונה בלי מגנטים זה פחות או יותר כמו חתונה בלי דיג’יי (מקווה שתכננתם להזמין דיג’יי לחתונה שלכם..)

“במגנטולי אנחנו מבינים שהזמנים משתנים ולכן התאמנו את תחום המגנטים לזמנים החדשים”

 

אלו הם סוגי השירותים שאנחנו בתוספת למגנטים לחתונה:

 

1. צילום מגנטים פולארויד

האמת היא שאין דבר כזה מגנטים לחתונה בלי צלם שעובר ברחבי הרחבה ובמהלך האירוע כדי לתפוס את התמונות הטובות ביותר ודאוג לכך שאנחנו והאורחים שלנו נזכור את הרגעים הטובים ביותר מהאירוע. לכן במגנטולי אנחנו ממליצים בחום שתשכרו את השירות הקלאסי של צילום מגנטים פולארויד לאירוע. אנחנו נספק לכם צלם מקצועי אשר יתפוס את הרגעים היפים ביותר של האורחים שלכם. הוא יהיה זריז ומצחיק וידאג שכל האורחים שלכם יקבלו מזכרת מהחתונה וידאג שרגעים מיוחדים יונצחו על מגנטים פולאוריד איכותיים שלא יעזבו את המקררים למשך שנים רבות.

מגנטולי- מגנטים פולארויד

2. מראת סלפי

בהתאם להתקדמות הטכנולוגית אנחנו מציעים אטרקציה ממש שווה שנקראת “מראת סלפי“, עם האטרקציה הזאת האורחים שלכם יכולים ללכת למראה ולהצטלם עם מי שהם רוצים. הבונוס באטרקציה זו היא שבמידה ומישהו לא מרוצה מהתמונה הוא יכול פשוט להצטלם שוב – רק כאשר ה”דוגמנים” שלכם מרוצים מהתמונה הם לוחצים על כפתור ההדפסה ומקבלים מגנט מודפס מיד.

 

מראת סלפי

3. פוטובוט- עמדת צילום דיגיטלית

עמדת צילום לאירועים דיגיטלית מאוד דומה למראת הסלפי רק שכאן אין מראה ורואים באופן מידי איך התמונה תראה במסך הגדול דמוי סמארטפון. לא כמו במראת סלפי יש יותר אפשרויות כמו להעלות את התמונה ישר לרשתות חברתיות ולשלוח במייל, ואפשרות לעשות סרטוני gif או boomerang גם כאן ניתן להדפיס את התמונה באופן מידי.

עמדת צילום סלפי

 

אז חברים ..העתיד כבר כאן ואנחנו במגנטולי דאגנו שתוכלו להנות ממגוון האטרקציות העתידיות כמו גם משירות הצילום המוכר ברמה הכי הכי גבוהה בארץ. בעוד שאין תחליף לצלם מנוסה, תוספת של אחת מהאטרקציות למגנטים לחתונה שלכם תהיה מאוד מהנה, גם לכם וגם לאורחים ולמשפחה שלכם!

 

  להצעת מחיר אטרקטיבית צרו איתנו קשר

SOCIALICON
Whatsapp
התקשרו עכשיו