אז אתם מתחתנים בקרוב? יש לנו את הטרנד החם הבא המשלב מגנטים לחתונה+עמדת צילום מרהיבה… שאף אורח לא ישכח!

 

מאמר זה בא להכיר לכם אטרקציית מגנטים חדשנית לחתונה שהיא מקורית ומפתיעה מכיוון שזה אחד הדברים שאותו האורחים שלכם הכי רוצים. על כן קראו את המאמר ואולי תשפרו את האירוע שלכם בכמה דרגות מעל כולם עם עמדת צילום משוכללת .

איזה עוד אירוע קסום יש יותר מאשר חתונה ? מדובר באירוע בו שני בני הזוג מתחייבים לחיות זה עם זה לנצח נצחים ואין ספק שהוא מרגש כמו שהוא. אך אם אנחנו רוצים שהחתונה תהיה מרגשת גם לאורחים שלנו אנחנו צריכים להשקיע בהם הרבה מאוד! ככל שנשקיע באורחים שלנו יותר כך הם ייהנו יותר בחתונה וכאשר האורחים שלנו נהנים בחתונה אז אנחנו נהנים הרבה יותר וזאת עובדה מוגמרת.

קודם נבין למה מגנטים לחתונה –היא האטרקציה שאסור לוותר עליה.

מגנטים לחתונה הם אחת האטרקציות הגדולות ביותר בחתונה. אין ספק כי מגנטים הופכים כל אירוע למוצלח מכיוון שהם מעניקים לאורחים מזכרת אותה הם ישמרו למשך זמן ארוך במיוחד. כך האורחים שלכם ייזכרו בחתונה שלכם כל פעם שהם הולכים למקרר וזה יעלה חיוך על פיהם. אין אחד שלא אוהב מגנטים ומזכרת איכותית מהחתונה מכיוון שמדובר באירוע משמח ביותר שאין עוד כדוגמתו. על כן אל תוותרו על האטרקציה הזאת ודאגו לשים מגנטים בחתונה שלכם. זוהי אחת האטרקציות שהכי כדאי לסגור וככל שתסגרו אותה יותר מוקדם כך תוכלו להיות רגועים יותר ושקטים יותר בנוגע אליה וזהו דבר בעל ערך עצום.

הקפידו להבטיח כי המגנטים בחתונה שלכם איכותיים.

אחת הטעויות של מתחתנים רבים היא שהם סוגרים עם הספק הזול ביותר של האטרקציה. כך גם כאשר מדובר על מגנטים לחתונה באירוע שלהם. זוגות רבים בוחרים בפתרון הזול או דיל שנותנים להם והדבר ניכר באיכות המגנטים שלהם. זוהי כמובן טעות אקוטית היכולה לגרום למפח נפש גדול אחר כך. עדיף לשלם עוד קצת כסף בכדי לקבל מגנטים איכותיים אשר ישאירו את חותמם על האורחים ויגרמו להם להנאה ולכיף. מגנט אשר מתקלף במהירות או שהתמונה בו מטושטשת ולא איכותית יכול לגרום לכם לאורחים שלכם לעצב וישפיע לרעה על החתונה שלכם וזהו משהו שאתם חייבים לזכור ולהפנים. על כן אל תתפשרו על איכות המגנטים בחתונה שלכם והשקיעו בהם כמה שניתן.

אז תכירו….

PhotooPhone–זוהי עמדת צילום לאירועים דיגיטלית וחכמה הייחודית רק לנו בחברת מגנטולי!

אם אתם רוצים מגנטים איכותיים כדאי לכם לקחת עמדת צילום לאירועים חכמה ודיגיטלית. עמדה זו תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש ותבטיח כי אתם תיהנו מאיכות מגנטים שכמותה עוד לא הכרתם. עמדה זו אינה דורשת מעורבות של יד אדם והיא דיגיטלית ואוטומטית לחלוטין וכך קצב העבודה שלה הרבה יותר גבוה, האיכות של המגנטים הרבה יותר גבוהה וניתן לחסוך כסף על אנשי צוות מיותרים. כך שעמדת צילום חכמה היא הפתרון הטוב ביותר למגנטים לחתונה שלכם.

סרטון דוגמא לעמדת צילום דיגיטלית 

https://youtu.be/5Li1XXMtXVE

 

? מעוניינים בהצעת מחיר ? צרו איתנו קשר ותקבלו מחיר אטרקטיבי לאירוע שלכם

  אולי יעניין אותכם : עמדת צילום תחפושות מעץ מגניבה וצבעונית המתאימה לכל סוגי האירועים. 

התקשרו עכשיו